top of page

Egzamin ósmoklasisty

z elementami konwersacji

 

Egzamin ósmoklasisty to jeden z pierwszych ważnych egzaminów w życiu. W English Wolf uczymy nie tylko języka angielskiego, ale również zrozumienia istoty egzaminu.

Forma

Zajęcia online prowadzimy indywidualnie oraz w małych grupach (3-4 osoby). Możliwe jest również połączenie obu metod, w zależności od potrzeb Ucznia.

Powtórzenie wiedzy

Podstawą przygotowania jest solidne powtórzenie i uzupełnienie wiedzy szkolnej. Szczególnie skupiamy się na indywidualnych potrzebach - kładziemy nacisk na tematy, które uczeń uważa za najtrudniejsze.

Nauka pisania

Wypowiedź pisemna przez wielu uczniów jest uważana za najtrudniejszą część egzaminu. Będziemy intensywnie ćwiczyć pisanie we wszystkich formach wymaganych przez Centralną Komisję Edukacyjną do momentu, aż zyskasz swobodę i pewność w pisaniu.

Praca na arkuszach

Zdanie egzaminu na wysokim poziomie wymaga nie tylko świetnej znajomości języka, ale również orientacji w rozwiązywaniu zadań. Nasi nauczyciele wytłumaczą Ci, jak podchodzić do zadań ze słuchu, czytania czy gramatyki. Każdemu uczniowi zapewniamy szeroki zestaw zróżnicowanych i ciekawych materiałów, dobranych pod kątem szlifowania konkretnych umiejętności.

Konwersacje

Egzamin ósmoklasisty nie zawiera części ustnej, jednak w English Wolf dodajemy również część konwersacyjną. Wierzymy, że jest to świetne uzupełnienie pozostałych ćwiczonych kompetencji językowych.

Feedback po każdych zajęciach

Podczas lekcji wprowadzamy szeroki zakres nowego słownictwa, gramatyki i porad, jak dobrze rozwiązywać zadania egzaminacyjne. Całą wiedzę podsumowujemy w obszernym feedbacku, który dostajesz od nas po każdych zajęciach. Jest to świetny sposób na regularne powtórki oraz efektywną organizację nauki.

bottom of page