top of page

Nasze metody

Przełamanie bariery językowej

 

 

Wiele osób boryka się z problemem stresu podczas mówienia - obawiają się błędów, zacinania się, zapominania słów czy niepoprawnej wymowy. Nie starajmy się być perfekcyjni! Nawet w języku ojczystym zdarza nam się niejednokrotnie zapominać słów czy gubić myśli.

Podczas Twojej wypowiedzi wspieramy i słuchamy z uwagą, zadajemy wiele pytań, podpowiadamy oraz zapisujemy wszystkie cenne uwagi i słowa które omawiamy w dalszej części lekcji. Zapewniamy również ogromną bazę tematów i inspiracji do rozmowy, abyś w przyszłości potrafił wypowiedzieć się w każdym temacie. Podczas zajęć ćwiczymy również rozmowy w praktycznych kontekstach, takich jak zamawianie posiłku w restauracji, odbieranie telefonu służbowego, składanie reklamacji czy zapisywanie się na siłownię.

Indywidualnie dobrane materiały i tok nauki

Nie ma jednej, najlepszej dla wszystkich książki. Dlatego po dokładnej analizie Twoich potrzeb dobieramy materiały uwzględniając nie tylko Twój poziom języka, ale również zainteresowania, pracę oraz dodatkowe punkty, na których chcesz się skupić.

Uporządkowana, solidnie wytłumaczona gramatyka

Być może odczułeś, że angielskie zasady gramatyczne są skomplikowane i nielogiczne. Na naszych zajęciach dzielimy je na małe porcje i systematycznie ćwiczymy przez pisanie praktycznych wypracowań (np. maili biznesowych czy pamiętnika) oraz wykonywanie angażujących ćwiczeń. Naszym celem jest zobrazowanie Ci gramatyki jako naturalne zasady, które porządkują, a nie komplikują.

Nie tylko książki!

Podczas lekcji możesz liczyć na czytanie ciekawych, autentycznych artykułów, rozwiązywanie quizów czy gry językowe. Niejednokrotnie zadaniem domowym będzie słuchanie brytyjskiego radia, oglądanie serialu lub filmu na YouTube czy nauka z piosenek. Będziesz korzystał również z aplikacji wspomagających naukę. Nasi Nauczyciele pokażą Ci ogromną ilość sposobów na ciekawą, zróżnicowaną naukę.

Realizacja celu i program nauczania

 

Na początku nauki układamy plan, aby efektywnie dojść do Twojego celu. Nauka z nami jest zorganizowana i nastawiona na satysfakcjonujące, długofalowe efekty.

Długofalowe efekty

W English Wolf nauczamy w taki sposób, abyś dogłębnie zrozumiał język, był nim żywo zainteresowany i chciał rozwijać swoje umiejętności - nie tylko na lekcjach, ale również w codziennym życiu. Inspirujemy, motywujemy i przekazujemy pasję do nauki tak, abyś z każdym dniem doskonalił swoje kompetencje i cieszył się z widocznych postępów.

bottom of page