top of page
 • Jaka jest liczba zajęć w tygodniu i jak długa jest nauka?
  Ilość i terminy zajęć są ustalane indywidualnie. Musisz zastanowić się, ile czasu możesz realnie poświęcić na naukę, biorąc również pod uwagę sumienne wykonanie zadań domowych. Najczęściej polecamy tryb jednej lub dwóch lekcji tygodniowo. Jeśli zależy Ci na bardzo intensywnej nauce, możesz również uczyć się w trybie trzech lekcji. Długość nauki jest również zależna od Twoich celów - ustalamy ją indywidualnie.
 • W jakich godzinach można umawiać się na zajęcia?
  Prowadzimy zajęcia w godzinach 8.00 – 21.00 od poniedziałku do piątku oraz 10.00 – 16.00 w soboty. Termin zajęć możemy ustalić jako stałą godzinę lub możesz umawiać się elastycznie z tygodnia na tydzień. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się o aktualnych wolnych terminach.
 • Jak wyglądają płatności za zajęcia?
  Pierwsze zajęcia opłacane są jednorazowo. Później, rozliczenie odbywa się zgodnie z miesiącami kalendarzowymi. Płatności należy dokonać z góry za dany miesiąc. Jeśli w jakimś miesiącu nie odbyłeś wszystkich zaplanowanych zajęć, płatność przechodzi na kolejny miesiąc. Jeśli zajęcia są odwołane mniej niż 24 godziny przed zaplanowanym terminem, pobieramy 50% płatności za tą lekcję. Odwołanie terminowe jest bezpłatne.
 • Czy jest możliwość wystawienia faktury?
  Oczywiście, na życzenie ucznia wystawiamy faktury miesięczne.
 • Czy uczestnictwo w zajęciach wymaga podpisania umowy?
  Przy zajęciach indywidualnych wymagana jest akceptacja naszego Regulaminu, nie podpisujemy umów. Jeśli jednak chciałbyś ją podpisać, oferujemy również takie rozwiązanie. W przypadku zajęć w parach i grupowych, podpisujemy umowę.
 • Jak wygląda program nauczania?
  Każdy uczeń startuje z innego poziomu, ma inne doświadczenia i cele. Twój program nauczania skoncentrowany jest na intensywnym treningu tych kompetencji, których potrzebujesz najbardziej. Wspólnie ustalamy, nad czym chciałbyś się skupić, monitorujemy progres i osiągamy cele. Podczas nauki korzystamy z repetytorium – również dobranego indywidualnie. Oprócz książki, dodajemy dużo dodatkowych materiałów, aby nauka była zróżnicowana i efektywna.
 • W jaki sposób mierzymy postępy?
  W English Wolf nie utożsamiamy dobrze rozwiązanych testów z automatycznym progresem. Komunikacja w języku obcym to coś znacznie więcej niż rozwiązywanie zadań. Zależy nam, abyś rzeczywiście potrafił się wypowiedzieć, napisać szybkiego maila w pracy czy zrozumieć spotkanie z anglojęzycznym zespołem w pracy. Postępy mierzymy półrocznymi raportami, w których nauczyciel podsumowuje Twój dotychczasowy postęp i wyznacza cele. W obserwacji progresu pomaga nam również planer, który dostajesz na początku nauki. Progres widoczny jest przede wszystkim jako lepsze obycie językowe – formowanie pełnych wypowiedzi przychodzi łatwiej, wypracowania stają się lepsze stylistycznie, rozumienie obcokrajowców przestaje stresować, a gramatyka jest rozumiana w sposób naturalny. W przypadku przygotowania do egzaminów, działamy nieco bardziej „szkolnie”, ponieważ tego wymaga charakter zajęć. Działając na arkuszach, widzimy rezultaty nauki w postaci rosnących wyników. Dodatkowo, systematycznie powtarzamy zdobytą wiedzę za pomocą sprawdzianów.
 • Czy na koniec nauki otrzymam certyfikat?
  Po osiągnięciu zaplanowanego celu, na życzenie ucznia wystawiamy certyfikat (po dokładnym zweryfikowaniu postępów).
 • Jaki sprzęt jest potrzebny do zajęć online?
  Aby uczestniczyć w zajęciach, potrzebujesz laptopa, tabletu lub telefonu. Lekcje prowadzimy przez platformę Skype.
 • Jak powinienem się przygotować do pierwszych zajęć?
  Szczegółowe dane organizacyjne przekazujemy zawsze pod koniec konsultacji językowej. Dostaniesz od nas testy poziomujące, rozgrzewkowy filmik do obejrzenia oraz instrukcję instalacji Skype wraz z poradami dotyczącymi sprzętu i organizacji nauki. W razie pytań, zawsze chętnie pomożemy!
 • Co wyróżnia English Wolf na tle innych szkół?
  Autentyczność! W English Wolf naszym celem jest nauczenie Cię skutecznej komunikacji, pisania i rozumienia języka. Lekcje poświęcamy w większości na konwersacje, a w procesie nauki opieramy się na bardzo zróżnicowanych materiałach, które dostosowujemy do Twojego poziomu i stylu nauki. Każde zajęcia podsumowujemy obszernym feedbackiem, w którym znajdziesz nowe słówka i gramatykę z konwersacji. Chcemy przekazać naszym uczniom autentyczną pasję do języka i sprawić, że nauka stanie się Twoim hobby.
bottom of page