top of page

Aleksandra

założycielka

Cześć! Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się gdy wyjechałam do Wielkiej Brytanii i pracowałam jako au pair. Potem studiowałam Management and Information Technology na Lancaster University oraz prowadziłam firmę w branży beauty. W 2023 roku ukończyłam studia inżynierskie i od czterech lat uczę języka angielskiego. W wolnym czasie interesuję się również biznesem, psychologią oraz dietetyką. W nauczaniu najważniejsze jest dla mnie stworzenie wspierającej atmosfery, odkrycie mocnych stron ucznia i  przekazanie wiedzy w taki sposób, aby zobaczyć jak największe postępy.

Attachment-1.jpeg
Maja zdjęcie.jpg

Maja

nauczycielka

Cześć, bardzo mi miło i już nie mogę się doczekać naszej pierwszej lekcji! Języki obce, w szczególności angielski, zawsze mnie fascynowały. Obecnie studiuję filologię na Uniwersytecie Warszawskim, jednocześnie odbywając praktyki psychopedagogiczne. Języka angielskiego uczę od ośmiu lat i zdecydowanie mogę powiedzieć, że kocham swoją pracę! Zdążyłam już poznać 3 języki obce i przekonałam się, że najważniejsze jest zainteresowanie danym językiem, którym postaram się Was zarazić. Oczywiście, nie zapominając o dobrej atmosferze.

Ula

nauczycielka

Cześć, mam na imię Ula. Języka angielskiego uczę się od najmłodszych lat. Niedawno ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Warszawskim. Nauka języka od zawsze sprawiała mi przyjemność, dlatego wybierając studia licencjackie zdecydowałam się na filologię angielską z językiem hiszpańskim. I nie mogłam wybrać lepiej! Teraz to ja chcę pokazać Tobie, że nauka języka to wcale nie musi być ciężka i mozolna praca, a przyjemność i mile spędzony czas. Już pierwsze efekty dają ogromną satysfakcję i motywację do dalszej nauki. I właśnie dlatego tu jestem :)

2.jpeg
IMG-5705-01.jpeg

Sandra

nauczycielka

Cześć! Moja pasja do języka angielskiego rozpoczęła się w szkole podstawowej i przerodziła się w studia na kierunku Amerykanistyka. Spędziłam trzy miesiące na wymianie kulturowej Work & Travel w USA, gdzie lepiej poznałam nie tylko język, ale i kulturę, slang oraz podejście do życia. Posiadam również certyfikat CAE. Nauczam angielskiego od czterech lat i oświadczam, że nie ma nic lepszego jak widok ucznia robiącego postępy i przełamującego barierę językową. Miałam okazję nauczać dzieci na poziomie podstawowym, jak i wspierać wiedzą tych bardziej zaawansowanych w języku biznesowym.

Magda

nauczycielka

Cześć, mam na imię Magda! Pracuję jako lektorka angielskiego już od pięciu lat i kocham swoją pracę. Ukończyłam studia na kierunku filologia angielska, które obecnie kontynuuję na poziomie magisterskim z modułem pedagogicznym. Ukończyłam także psychologię ze specjalizacją biznesową. W wolnych chwilach szyję, a moda i fotografia to oprócz języka angielskiego moje największe pasje. Podczas zajęć najbardziej zależy mi na stworzeniu serdecznej atmosfery i przekazaniu Ci autentycznej radości z nauki. I am looking forward to our conversations. Stay tuned!

IMG_1751 (1).jpg
IMG_6077.jpg

Marysia

nauczycielka

Cześć, so nice to see you! Pasję do języka angielskiego rozwinęłam już jako mała dziewczynka, ucząc się śpiewać piosenki artystów amerykańskiej i brytyjskiej sceny. Ukończyłam filologię angielską, a obecnie kontynuuję edukację na kierunku przekład literacki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Radość płynąca z interakcji z ludźmi oraz możliwość zarażania ich pasją do języków, to główne powody, dla których zdecydowałam się zostać lektorem języka angielskiego. Wierzę, że kluczem do pokonania bariery językowej jest wyeliminowanie rutyny podczas nauki oraz odpowiednia motywacja.

Wiktoria

native speaker

Cześć! Wiem, jak trudno jest teraz uczyć się angielskiego w polskich szkołach. Miałam okazję mieszkać w Irlandii przez większość mojego życia – 15 lat, a teraz chcę pomóc Ci być tak płynnym w posługiwaniu się językiem jak ja! Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki. Dołącz do mnie, a pomogę Ci oswoić się z językiem angielskim. Interesuje mnie wszystko, co związane jest z teatrem i muzyką. Śpiewam i gram na pianinie od pięciu lat. Podczas zajęć zawsze najważniejsza jest konwersacja, dużo nowej wiedzy i przyjazna, wspierająca atmosfera. See you in class!

zdjęcie na stronę.jpg
zdjęcie profilowe.jpg

Marta

nauczycielka

Hi there! Jestem Marta i z chęcią pokażę Ci nowe sposoby na naukę! Dzięki językowi angielskiemu udało mi się wyjechać do Szkocji, gdzie studiuję na kierunku Architecture. Odbyłam również roczny kurs na kierunku Economics and IT Applications. Język angielski pomógł mi zrealizować moje marzenia, a zamiłowanie do języka Shakespeare’a przekazuje poprzez nauczanie, które praktykuje już od pięciu lat. Podczas zajęć ze mną przygotuj się na intensywne konwersacje, dużo nowego słownictwa i praktyczną gramatykę, którą zawsze tłumaczę na przykładach z życia.

Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się na zajęciach!

Wiktoria

nauczycielka

Cześć! Jestem Wiktoria. Zamiłowanie do języka angielskiego odkryłam już jako mała dziewczynka i odkąd pamiętam dużą radość sprawiało mi zagłębianie się jego zawiłości. Co więcej, pomaga mi on realizować moją inną pasję, jaką są podróże. Miałam okazję mieszkać w kilku europejskich krajach, gdzie angielski okazał się nieocenionym narzędziem, dzięki któremu mogłam poznać nowe kultury i obyczaje, a także wspaniałych ludzi. Posiadam również certyfikat CAE. W swojej pracy kładę nacisk na praktyczne konwersacje, dużo nowej wiedzy ale przede wszystkim przyjazną i bezstresową atmosferę. I’m looking forward to seeing you in class!

RPO02853.jpg
1693917386850.JPEG

Julia

nauczycielka

Cześć, mam na imię Julia i od kilku lat pracuję jako nauczycielka języka angielskiego. Już jako mała dziewczynka zafascynowałam się nauką języków obcych i ta pasja pozwoliła mi zdobyć certyfikat CAE na poziomie C2, dzięki czemu teraz mogę zarażać miłością do angielskiego moich uczniów! Na co dzień studiuję biotechnologię na Politechnice Wrocławskiej i z zapałem rozwijam moje kompetencje językowe. W trakcie zajęć stawiam na praktyczne aspekty języka - konwersację i pracę z żywym angielskim używanym w prawdziwej literaturze, kinie czy dziennikarstwie. Nie mogę już doczekać się naszej pierwszej wspólnej lekcji, hope to see you soon!

bottom of page