top of page
Attachment-1.jpeg

Aleksandra

założyciel, nauczycielka

Cześć! Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się gdy wyjechałam do Wielkiej Brytanii i pracowałam jako au pair. Potem studiowałam Management and Information Technology na Lancaster University oraz prowadziłam firmę w branży beauty. Od trzech lat uczę języka angielskiego oraz kontynuuję edukację na kierunku informatycznym. W wolnym czasie interesuję się również biznesem, psychologią oraz dietetyką. W nauczaniu najważniejsze jest dla mnie stworzenie wspierającej atmosfery, odkrycie mocnych stron ucznia i  przekazanie wiedzy w taki sposób, aby zobaczyć jak największe postępy.

Justyna

nauczycielka

Cześć! Język angielski od zawsze był moją pasją. Obecnie studiuję na kierunku związanym z finansami prowadzonym w całości w języku angielskim przez wykładowców o różnych narodowościach, a studentami na moim kierunku są osoby z różnych zakątków świata. Jak dotąd odwiedziłam ponad 10 państw europejskich, w tym Wielką Brytanię.

Posiadam również certyfikaty Cambridge FCE i CAE oraz certyfikat TEFL. W nauczaniu najważniejsze jest dla mnie przekazanie nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim pasji do języka.

zdjęcie na stronę.jpg
Maja zdjęcie.jpg

Maja

nauczycielka

Cześć, bardzo mi miło i już nie mogę się doczekać naszej pierwszej lekcji! Języki obce, w szczególności angielski, zawsze mnie fascynowały. Obecnie studiuję filologię na Uniwersytecie Warszawskim, jednocześnie odbywając praktyki psychopedagogiczne. Języka uczę od sześciu lat i zdecydowanie mogę powiedzieć, że kocham swoją pracę! Zdążyłam już poznać 3 języki obce i przekonałam się, że najważniejsze jest zainteresowanie danym językiem, którym postaram się Was zarazić. Oczywiście, nie zapominając o dobrej atmosferze.

Ula

nauczycielka

Cześć, mam na imię Ula. Języka angielskiego uczę się od najmłodszych lat. Niedawno ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Warszawskim. Nauka języka od zawsze sprawiała mi przyjemność, dlatego wybierając studia licencjackie zdecydowałam się na filologię angielską z językiem hiszpańskim. I nie mogłam wybrać lepiej! Teraz to ja chcę pokazać Tobie, że nauka języka to wcale nie musi być ciężka i mozolna praca, a przyjemność i mile spędzony czas. Już pierwsze efekty dają ogromną satysfakcję i motywację do dalszej nauki. I właśnie dlatego tu jestem :)

2.jpeg
IMG-5705-01.jpeg

Sandra

nauczycielka

Cześć! Moja pasja do języka angielskiego rozpoczęła się w szkole podstawowej i przerodziła się w studia na kierunku Amerykanistyka. Spędziłam trzy miesiące na wymianie kulturowej Work & Travel w USA, gdzie lepiej poznałam nie tylko język, ale i kulturę, slang oraz podejście do życia. Nauczam angielskiego od trzech lat i oświadczam, że nie ma nic lepszego jak widok ucznia robiącego postępy i przełamującego barierę językową. Daje mi to ogromną satysfakcję i motywację do dalszej pracy. Miałam okazję nauczać dzieci na poziomie podstawowym, jak i wspierać wiedzą tych bardziej zaawansowanych w języku biznesowym.

Marcela

nauczycielka

Cześć, mam na imię Marcela! Angielski towarzyszył mi od najmłodszych lat. Co roku miałam przyjemność odwiedzać rodzinę w Londynie, co naturalnie wpłynęło na motywację do pochłaniania języka Shakespeare'a i w końcu wybrałam filologię angielską jako kierunek studiów. Uczę tego języka dzieci i dorosłych od kilku dobrych lat, a w wolnych chwilach robię tłumaczenia pisemne dla organizacji non-profit. To właśnie sprawiło, że teraz chcę pomagać Tobie w opanowaniu tego języka, abyś również mógł spełniać swoje marzenia związane z podróżowaniem, pracą lub po prostu doskonaleniem się :)

Zdjęcie na stronę (2).jpeg
IMG_6077.jpg

Marysia

nauczycielka

Cześć, so nice to see you! Pasję do języka angielskiego rozwinęłam już jako mała dziewczynka, ucząc się śpiewać piosenki artystów amerykańskiej i brytyjskiej sceny. Ukończyłam filologię angielską, a obecnie kontynuuję edukację na kierunku przekład literacki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Radość płynąca z interakcji z ludźmi oraz możliwość zarażania ich pasją do języków, to główne powody, dla których zdecydowałam się zostać lektorem języka angielskiego. Wierzę, że kluczem do pokonania bariery językowej jest wyeliminowanie rutyny podczas nauki oraz odpowiednia motywacja.

Julia

nauczycielka

Dzień dobry, hello, hi! Nazywam się Julia Pawłowska i uczę języka angielskiego już od ponad pięciu lat i wszystkiego co jest z nim związane. Pomogę Ci przejść przez trudności wymowy, tłumaczenia, ciężkie zwroty oraz słówka, a przede wszystkim gramatykę, która kiedyś była dla mnie wielką niewiadomą, a teraz ją ubóstwiam! Jeśli masz trudności z językiem angielskim, zapraszam gorąco na lekcje ze mną, zrób sobie herbatkę, usiądź wygodnie i pouczmy się wspólnie! W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, fotografować oraz uczyć się nowych języków :)

IMG_8818.jpg
zdjęcie profilowe.jpg

Marta

nauczycielka

Hi there! Jestem Marta i z chęcią pokażę Ci nowe sposoby na naukę! Dzięki językowi angielskiemu udało mi się wyjechać do Szkocji, gdzie studiuję na kierunku Architecture. Odbyłam również roczny kurs na kierunku Economics and IT Applications. Język angielski pomógł mi zrealizować moje marzenia, a zamiłowanie do języka Shakespeare’a przekazuje poprzez nauczanie, które praktykuje już od czterech lat. Podczas zajęć ze mną przygotuj się na intensywne konwersacje, dużo nowego słownictwa i praktyczną gramatykę, którą zawsze tłumaczę na przykładach z życia.

Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się na zajęciach!

bottom of page