top of page

Edukacja domowa

nauka przez zabawę i inspirację

W English Wolf prowadzimy zajęcia dla dzieci (powyżej 10 lat) i nastolatków uczących się w domu. Podczas nauki rozwijamy wszystkie kompetencje językowe i najbardziej zależy nam, aby uczniowie traktowali lekcje jako super przygodę, a nie obowiązek szkolny.

Indywidualny tok nauki

Tematy zajęć i zakres materiału dobieramy do wieku oraz zainteresowań uczniów, a także wytycznych ze szkoły. Omawiamy wszystkie tematy gramatyczne i zakres słownictwa, ćwiczymy również czytanie, pisanie, prezentowanie i słuchanie.

Konwersacje są najważniejsze

Zajęcia prowadzimy najczęściej w całości po angielsku, aby trening języka był jak najbardziej efektywny. Podczas lekcji prowadzimy bardzo dużo konwersacji, uczymy się poprawnej wymowy, bogatego zasobu słów i płynności. Tematy dobieramy do zainteresowań ucznia, tak aby rozmowy były pełne zabawy i ciekawej wiedzy.

Solidne przygotowanie do egzaminów

Pod koniec roku, dzieci uczące się w trybie edukacji domowej zdają egzaminy pisemne i ustne. W English Wolf przygotowujemy do zdania tych testów na wysokim poziomie i bez stresu. Pomagamy również w nauce do egzaminu ósmoklasisty oraz matury.

Opieka nad rozwojem i coaching językowy

Twoje dziecko otrzyma od nas wiele przydatnych porad na temat efektywnej organizacji nauki. W tym zadaniu pomoże również planer, w którym wspólnie wyznaczamy zadania i cele na kolejny miesiąc nauki. Możesz liczyć na stałą dawkę motywacji i pomoc pomiędzy zajęciami.

Nauka przez zabawę i inspirację

Zależy nam, aby nasi podopieczni traktowali lekcje angielskiego jako wspaniałą przygodę i poznawanie świata. Zajęcia przepełnione są ciekawymi materiałami, a zadania domowe opierają się na nowoczesnych metodach nauki, które rozwijają kreatywność i samodzielne myślenie.

Wspierający system oceniania

W przeciwieństwie do szkoły publicznej, nie wystawiamy ocen. Zamiast tego tworzymy opisowe raporty postępów, które wskazują progres i kolejne cele do zrealizowania. Rodzice mają również stały kontakt ze szkołą i nauczycielem.

bottom of page