top of page

Angielski biznesowy

dostosowany do Twojej branży

 

Chciałbyś lepiej orientować się w języku stosowanym w biznesie, nauczyć się prezentowania, pisania formalnych raportów czy odpowiadania na rozmowie kwalifikacyjnej?

Będziesz sprawnie rozmawiał!

Z doświadczenia wiemy, że już na poziomie A1 (czyli początkującym) można się dobrze komunikować. Zatem bez względu na Twój poziom języka, zmobilizujemy Cię do konwersacji. Nie martw się, nie wybieramy nudnych tematów. Będziemy analizować studia przypadków, planować strategie biznesowe czy przedstawiać prezentacje. Twój nauczyciel będzie również wcielał się w role klienta, menagera, rekrutera czy stażysty. Zadbamy, abyś potrafił odnaleźć się w każdej sytuacji i nigdy więcej nie stresował się podczas rozmowy w języku angielskim.

Pisanie nie będzie Cię już przerażać

Czy podczas pisania masz wrażenie, że Twój tekst nie brzmi profesjonalnie? Pokażemy Ci, jak sprawnie pisać profesjonalne teksty, a w razie potrzeby odświeżymy kluczowe tematy gramatyczne. W trakcie nauki z nami będziesz sporo pisał, a my będziemy pomagać i szczegółowo wyjaśniać, aż w końcu zyskasz pewność w pisaniu – od krótkiego e-maila, do skomplikowanego raportu.

Będziesz szybko czytać skomplikowane teksty

Zdajemy sobie sprawę, że w pracy niejednokrotnie trzeba zapoznać się z dłuższymi tekstami w ograniczonym czasie. Pokażemy Ci, jak należy je czytać i na co zwracać uwagę, aby poprawnie je zrozumieć i wyciągnąć najważniejsze informacje.

Materiały dobrane pod kątem Twojej branży

Korzystamy z szerokiej bazy artykułów, książek oraz zadań praktycznych wybranych tak, abyś ćwiczył kluczowe umiejętności i słownictwo stosowane w Twojej pracy.

Feedback po każdych zajęciach

Każda lekcja to nowa porcja słownictwa, formalnych zwrotów, nauki wymowy i gramatyki. Po każdej lekcji otrzymujesz od nas obszerny, pisemny feedback. Dzięki temu możesz efektywnie zorganizować swoją naukę oraz powtórki.

bottom of page