top of page

Matura

podstawowa i rozszerzona

 

Egzamin maturalny otwiera wiele perspektyw w przyszłości – dlatego warto zadbać, aby napisać go na 100%.

Forma

Zajęcia online prowadzimy indywidualnie oraz w małych grupach (3-4 osoby). Możliwe jest również połączenie obu metod, w zależności od potrzeb Ucznia.

Gramatyka

Wiemy, że wielu uczniów uważa ją za nudną i ciężką do zapamiętania. W English Wolf wprowadzamy nowe tematy gramatyczne małymi porcjami, a następnie ćwiczymy na bieżąco aż staną się na tyle naturalne, że będziesz ich poprawnie używać bez konieczności pamiętania zawiłych reguł.

Słownictwo

Pokażemy Ci, jak opanować dużo słów bez wkuwania ich na pamięć. Sprawimy, że będziesz uczył się z przyjemnością – z artykułów, seriali, materiałów na YouTube, piosenek czy gier.

Pisanie

Wypowiedź pisemna dla wielu uczniów to najtrudniejsza część egzaminu. Pokażemy Ci, jak sprawnie tworzyć wypracowania na maksymalną ilość punktów.

Czytanie

Na egzaminie obecne są również zadania sprawdzające rozumienie i analizowanie tekstu. Na naszych lekcjach rozwijamy umiejętności czytania ze zrozumieniem i odnajdywania kluczowych informacji.

Praca na arkuszach

Posiadamy bogatą bazę testów i materiałów do treningu zadań egzaminacyjnych. Dzięki indywidualnemu podejściu będziemy w stanie skupić się szczególnie na tym, co sprawia Ci najwięcej trudności. Dodatkowo, pracujemy na repetytorium dobranym pod kątem poziomu trudności oraz Twoich potrzeb.

Część ustna

Wraz z pracą analityczną, kładziemy nacisk na rozmawianie w postaci naturalnych konwersacji. Znakomicie buduje to płynność wypowiedzi, która jest sprawdzana w części ustnej. Ponadto, trenujemy również typowe wypowiedzi egzaminacyjne.

Feedback po każdych zajęciach

Wszystkie nowe słówka oraz poznaną gramatykę spisujemy w feedbacku, który otrzymujesz od nas po każdej lekcji. Dzięki temu możesz na bieżąco powtarzać wiedzę oraz odpowiednio zorganizować naukę.

bottom of page