top of page

Konwersacje

przełamanie bariery językowej

 

Potrafisz sprawnie posługiwać się gramatyką, znasz już wiele słów, ale podczas rozmowy czujesz, że zapominasz większość wiedzy? Być może wyjeżdżasz za granicę i chciałbyś czuć się pewniej w codziennych sytuacjach?

Cel - samodzielna i płynna komunikacja

Zajęcia konwersacyjne w 100% poświęcamy na rozmowę. Nie martw się, nie wybieramy nudnych tematów. Będziemy dużo rozmawiać o tym, co Cię ciekawi – podróże, moda, biznes, ekologia, polityka, praca, makijaż, psychologia, sport… Ogranicza nas jedynie kreatywność! Zadbamy, abyś potrafił wypowiedzieć się w każdym temacie i nigdy więcej nie stresował się podczas dyskusji w języku angielskim. Pokażemy Ci również, jak brzmieć naturalnie, na czym polega akcent języka angielskiego oraz jak bezbłędnie rozumieć naszego rozmówcę. Po każdej lekcji wysyłamy również pisemny feedback, w którym znajdziesz podsumowanie wszystkich nowych słówek, poprawę błędów i zadanie domowe. 

Wspierająca, bezstresowa atmosfera

Podczas Twojej wypowiedzi podpowiadamy nowe słówka, gramatykę oraz poprawną wymowę. Nauczyciel zapisuje wszystkie słowa których zabrakło w dyskusji oraz dodaje ciekawe wyrażenia - analizujemy je po Twojej wypowiedzi, aby każda kolejna stawała się lepsza.

Praca na autentycznych materiałach

Nauczyciel zapewnia szeroki zestaw artykułów, quizów oraz gier językowych, aby nauka była dla Ciebie ciekawym i kreatywnym doświadczeniem. Jest to również świetny sposób na naukę wymowy.

Zadania domowe

Abyś zauważył u siebie długofalowe postępy, oprócz pracy na zajęciach otrzymujesz również zadania domowe - zarówno analityczne, jak i w formie filmów, podcastów, piosenek, artykułów czy fiszek.

bottom of page