top of page

Przygotowanie językowe do rozmów rekrutacyjnych

wraz ze sprawdzeniem CV

 

Ubiegasz się o nowe stanowisko, ale stresuje Cię aspekt języka angielskiego w procesie rekrutacji? Z nami przygotujesz się na trudne pytania, pomożemy Ci w dobrej prezentacji i sprawdzimy Twoje CV!

Po pierwsze - przełamanie stresu

Dobrze wiemy, że rozmowy kwalifikacyjne potrafią powodować spory stres. Nasze zajęcia prowadzimy we wspierającej, spokojnej atmosferze. Dzięki przygotowaniu z nami uwierzysz w siebie, będziesz pewny swoich umiejętności językowych i będziesz w stanie odpowiedzieć na każde pytanie rekrutera.

Zajęcia dostosowane do Twojej branży

Każda rekrutacja jest inna, dlatego podczas przygotowania bierzemy pod uwagę szczegółowe typy pytań, stopień zaawansowania i słownictwo z danej branży.

Poprawa CV pod kątem poprawności językowej

Jeśli masz już napisane CV, ale nie jesteś pewien, czy jest ono poprawne językowo - pomożemy Ci również w tym aspekcie. Poprawimy ewentualne błędy oraz zasugerujemy, jak je ulepszyć, abyś wyróżnił się spośród innych kandydatów.

Jak wyglądają zajęcia?

Lekcje są nastawione na praktykę - podczas zajęć trenujemy pytania - zarówno te standardowe, jak i te mniej popularne. Wszystko po to, abyś był przygotowany na różne scenariusze. Jeśli dostrzeżemy, że masz problem z danym zagadnieniem gramatycznym, pomożemy Ci go odświeżyć i przećwiczyć. Będziesz otrzymywał również spore zadania domowe, dzięki czemu będziesz w stanie osiągnąć znaczną poprawę w możliwie krótkim czasie.

Ile zajęć obejmuje przygotowanie?

Kurs przygotowujący do rekrutacji obejmuje 3 spotkania 60-minutowe oraz sprawdzenie CV.

bottom of page