top of page

Egzaminy Cambridge

nauka do wszystkich części egzaminu

 

Marzysz o zdaniu certyfikatu, który będzie potwierdzał Twoją znajomość angielskiego? W English Wolf kompleksowo przygotowujemy do wszystkich części egzaminu B1 Preliminary, B2 First oraz C1 Advanced.

Diagnoza umiejętności

Na początku wspólnej nauki dokładnie mierzymy, które kompetencje wymagają najwięcej pracy. 

Konwersacje i przygotowanie do części ustnej

Wypowiedź ustna jest dla wielu uczniów najbardziej stresującą częścią egzaminu. Dlatego bardzo zależy nam, abyś był do niej porządnie przygotowany oraz wiedział, jak tworzyć najlepsze wypowiedzi. Na lekcji przerabiamy zarówno speakingi z arkuszy, jak i ćwiczymy naturalne konwersacje. Celem jest poszerzenie Twojego słownictwa, poprawa płynności i wymowy.

Praca na arkuszach i materiałach do egzaminu

Podczas wspólnej nauki korzystamy z repetytorium i arkuszy, które dobieramy indywidualnie dla każdego ucznia. W procesie przygotowania bardzo ważne jest, aby rozumieć zasady oceniania i znać przydatne techniki rozwiązywania zadań.

 

Inspirujące sposoby na ciekawą naukę

W English Wolf wyznajemy zasadę, że nauka angielskiego powinna być przyjemnością i fascynującą przygodą z językiem. Oprócz tradycyjnych arkuszy, możesz liczyć na wiele ciekawych zadań, takich jak podcasty, seriale, radio czy gry komputerowe. Pokażemy Ci, jak połączyć zainteresowania z efektywną nauką.

Gramatyka i pisanie

Ucząc się w English Wolf masz pewność, że wszystkie zagadnienia gramatyczne będą wytłumaczone na praktycznych przykładach i solidnie przećwiczone. Celem jest świetne rozwiązywanie zadań i pisanie wypracowań na maksymalną ilość punktów.

Feedback po każdych zajęciach

Wszystkie nowe słówka oraz poznaną gramatykę podsumowujemy w feedbacku, który otrzymujesz od nas po każdej lekcji. Dzięki temu możesz odpowiednio zorganizować naukę oraz powtarzać zdobytą wiedzę.

bottom of page