top of page

Generalny angielski

z elementami angielskiego biznesowego i konwersacji

 

Chcesz ogólnie podszkolić swój angielski? Zapewniamy indywidualne podejście i plan nauki idealnie zaprojektowany pod kątem Twoich potrzeb.

Będziesz sprawnie rozmawiał!

Wiele osób mimo dobrej znajomości języka ma poważny problem z rozmową. Z nami przezwyciężysz swoją barierę i nauczysz się odważnie komunikować. Podczas Twojej wypowiedzi pomagamy w doborze odpowiednich słów i gramatyki, zadajemy pytania pomocnicze i sporządzamy podsumowanie całej zdobytej wiedzy w feedbacku, który otrzymujesz od nas po każdej lekcji. Ćwiczymy zarówno small talk, jak i rozmowę na bardziej złożone tematy. Naszym celem jest przygotowanie Cię na samodzielną komunikację w pracy i w życiu.

Pisanie nie będzie Cię już przerażać

Wiele osób podczas pisania prostego maila ma wrażenie, że robi błąd na błędzie. Być może również czujesz, że gramatyka to nieskończony, skomplikowany i szalenie nudny temat. Bez obaw, potrafimy podzielić ją na rozsądne porcje, przystępnie wytłumaczyć i skutecznie przećwiczyć. W trakcie nauki z nami będziesz sporo pisał, a my będziemy poprawiać i szczegółowo wyjaśniać aż w końcu zyskasz pewność w pisaniu – od krótkiego sms-a, do skomplikowanego raportu.

Będziesz w końcu rozumiał co czytasz

Jeśli czytanie angielskich tekstów sprawia, że po całym akapicie zrozumiałeś tylko nazwisko autora, to jesteś w dobrych rękach. Zapewnimy Ci materiały nie tylko na Twoim poziomie zaawansowania, ale również takie, które Cię żywo zainteresują i będziesz chciał je analizować.

Jak uczymy?

Najważniejsza jest dla nas miła, wspierająca atmosfera, tworzenie ciekawych lekcji i w rezultacie zapewnienie skutecznych zajęć, które będą przyjemnością, nie obowiązkiem.

bottom of page