top of page

Oferta dla biznesu

podnieś kompetencje swojego zespołu

 

Dodatkowe zajęcia językowe nie tylko podwyższają kompetencje Twoich pracowników, ale stanowią również wartość dodaną dla członka zespołu. W English Wolf możesz zapisać się na zajęcia indywidualne lub w małych grupach (2-5 osób).

Zakres i tematyka zajęć dostosowana do organizacji

Zajęcia biznesowe wymagają dokładnego zrozumienia strategii, celów i profilu danej branży. Plan kursu projektujemy indywidualnie, aby w określonym czasie skutecznie podnieść kwalifikacje pracowników. Podczas nauki wykorzystujemy zarówno materiały autentyczne (artykuły, case study, raporty, filmy czy podcasty), jak i tradycyjne (repetytoria, podręczniki).

Trening mówienia

Komunikacja w języku angielskim jest obecnie podstawą rozwoju i ekspansji biznesu. Płynny angielski pozwoli na rozmowę z zagranicznymi kontrahentami oraz będzie stanowił godną reprezentację organizacji. W jaki sposób zadbamy o rozwój tej kompetencji u Twoich pracowników?

Podczas zajęć ćwiczymy small talk, analizujemy studia przypadków, planujemy strategie biznesowe oraz uczymy się profesjonalnie prezentować. Twój nauczyciel będzie również wcielał się w role klienta, menagera czy stażysty. Celem nauki jest umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji biznesowej.

Angielski w piśmie

W English Wolf uczymy jak sprawnie pisać profesjonalne teksty, a w razie potrzeby odświeżamy kluczowe tematy gramatyczne. Na zajęciach ćwiczymy różne formy komunikacji – od krótkiego  sms-a, do skomplikowanego raportu.

Motywacja uczniów

Zadbamy o to, aby Twój zespół nie tylko chętnie chodził na zajęcia, ale aby język stał się ich prawdziwym zainteresowaniem. Sekretem poliglotów jest po prostu pasja do nauki, która idzie znacznie prężniej, jeśli lubimy się uczyć.

bottom of page